Посетите Писек - город в Южной Чехии (по-русски) Látogasson el Písekbe, Dél-Csehország egyik legszebb városába (Magyar) Apmeklējiet Pīseku – pilsētu Dienvidčehijā (Latvian) Visitez Písek - ville de Bohême du sud (français) Vizitu Písek DeutschEnglish
Menu

Písek a Písecko - informační systém cestovního ruchu

Čarodejnice budou vařit v Písku dobroty

Čarodejnice budou vařit v Písku dobroty

Vloženo: 15.04.2014

Ve dnech 25. a 26.dubna se v píseckém Hotelu U Zlatého býka již podesáté slétnou čarodejnice na svých košťatech. Od pátku 11 hodin dopoledne se na Vás budou těšit, aby Vám nějaké dobroty přichystaly, lektvárek uvařily a svou přítomností potěšily. Na večerní hodiny doporučujeme rezervace na tel. 380221286

Další informace >
Odhalení Cesty bolestných kamenů

Odhalení Cesty bolestných kamenů

Vloženo: 3.03.2014

Obchodní akademie a Jazyková škola Písek srdečně zve veřejnost na odhalení Cesty bolestných kamenů, které se uskuteční ve středu 16. dubna 2014 od 10:00 v lokalitě „U Vodáka.“ Patrony projektu jsou prezident České křesťanské akademie prof. Tomáš Halík a zpěvačka Marta Kubišová. Ceremonii doprovodí Písecký komorní orchestr pod vedením dirigenta Oldřicha Vlčka.

Další informace >
Jarní slavnost zahájí turistickou sezonu v Písku 19.dubna

Jarní slavnost zahájí turistickou sezonu v Písku 19.dubna

Vloženo: 21.03.2014

Na sobotu 19. dubna 2014 připravilo občanské sdružení „Přátelé Kamenného mostu“ po loňské premiéře opět Jarní slavnost, akci spojenou s velikonočními svátky. Připraveny jsou ukázky tradičních řemesel, bohatý tvořivý program pro děti, pro milovníky historie tradičně exteriérová výstava, zajímavé přednášky a promítání nového studentského filmu o Písku. Turistická sezona v Písku začíná, oslavte to s námi!

Další informace >
Velikonoční koncert s Královnou noci

Velikonoční koncert s Královnou noci

Vloženo: 1.04.2014

Písecký komorní orchestr zve všechny na Velikonoční koncert. 19. dubna 2014 od 19 hodin zazní v koncertní síni Trojice v Písku pod taktovkou dirigenta Oldřicha Vlčka například dílo P.J.Vejvanovského, arie z opery Kouzelná flétna W. A. Mozarta a další

Další informace >
Středověký program opět v pátek i v sobotu

Středověký program opět v pátek i v sobotu

Vloženo: 28.03.2014

Zapomeňte na hektický běh všedních dnů a staňte se součástí strhující zábavy, která nemá široko daleko obdoby. Středověká krčma Písek Vás zve každý pátek a sobotu od 19.00 h na středověký program. Nebojte se prožít středověk na vlastní kůži. Vřele doporučujeme si místa rezervovat.

Další informace >
CZECH CUP města Písku STIHL(r) TIMBERSPORTS(r)

CZECH CUP města Písku STIHL(r) TIMBERSPORTS(r)

Vloženo: 11.03.2014

Srdečně Vás zveme na kvalifikaci 16 nejlepších sportovních dřevorubců České republiky. Kvalifikace proběhne za účasti úřadujícího vícemistra světa Martina Komárka v neděli 27. 4. ve 12.00 hod na Velkém náměstí v Písku. Více na www.stihl.cz/timbersportsreg.aspx. Akce se koná pod záštitou starosty města Písku JUDr. Ondřeje Veselého.

Další informace >
Výzva pro poskytovatele průvodcovských služeb

Výzva pro poskytovatele průvodcovských služeb

Vloženo: 13.03.2014

Hledáme průvodce a cykloprůvodce po městě Písku a přilehlém regionu Písecka pro účely vytvoření nové databáze. V případě zájmu o spolupráci prosím kontaktujte Turistické informační centrum v Písku na e-mail: infocentrum@pisek.eu nebo osobně na adrese Velké náměstí 113, Písek. Po vyplnění formuláře závazné nabídky služeb budou zájemci zařazeni do evidence poskytovatelů průvodcovských služeb v TIC Písek.

Další informace >
Dotazník spokojenosti 2014

Dotazník spokojenosti 2014

Vloženo: 14.02.2014

Vážení návštěvníci, budeme velmi rádi, pokud věnujete pár minut svého času vyplnění našeho online dotazníku spokojenosti. Zajímají nás Vaše postřehy a spokojenost s návštěvou města Písku.

Další informace >
RSS kanál
Mapy Písku a okolí, doprava
Doporučujeme
Stáhněte si
Vyhledávání
Rezervace
Pravidelné prohlídky stájí Zemského hřebčince Písek, s.p.: duben - říjen 2014, vždy v pondělí, středu, pátek, neděle od 13 hod. Neděle a svátky pouze na objednání na tel. +420 382 214 121.

Pravidelné prohlídky stájí Zemského hřebčince Písek
duben - říjen 2014, vždy v pondělí, středu, pátek, neděle od 13 hod. Neděle a svátky pouze na objednání na tel. +420 382 214 121

Publicita EU

Tato akce je spolufinancována Evropskou unií a Jihočeským krajem v rámci Společného regionálního operačního programu - grantové schéma 4.1.2. na podporu regionálních a místních služeb cestovního ruchu v Jihočeském kraji pro veřejné subjekty.