Посетите Писек - город в Южной Чехии (по-русски) Látogasson el Písekbe, Dél-Csehország egyik legszebb városába (Magyar) Apmeklējiet Pīseku – pilsētu Dienvidčehijā (Latvian) Visitez Písek - ville de Bohême du sud (français) Vizitu Písek Deutschenglish
Menu
Informační systém cestovního ruchu Písecka

Golf Kestřany - Prácheňský golfový klub

Golf - Kestřany

Golf Kestřany
Kestřany 70, 398 21, pošta Kestřany
Kontakt: Ing. Václav Český

Telefon: +420 724 576 976

E-mail: pisek@czgolf.cz
WWW: www.czgolf.cz/golf-resort-pisek

Poloha: Region Písecko
Typ: Tipy na výlety


Nabízené služby:

  • Rezervace vstupenek, objednávky
  • On-line rezervace vstupenek
  • Parkování
  • Veřejné WC
  • Občerstvení

Nedaleko města Písku se nachází golfový areál s 18 jamkovým hřištěm, profesionálními službami a nadstandardní klubovnou. K dispozici je krytý driving range, putting green, golfový obchod a půjčovna golfových potřeb. Množství přírodních i modelovaných překážek je výzvou pro každého hráče a vyžaduje promyšlenou herní strategii. Hřiště je umístěno v klidném a příjemném prostředí na rozhraní lesů, polí a několika rybníků a plně využívá také mírně zvlněný terén. Celkově pak citlivé zasazení do krajiny vytváří dojem, že se zde hraje golf odjakživa.

Dopravní dostupnost:
silnice do obce Kestřany

Mapa

Mapa

Datum souboru: 20.3.2014

Mapy Písku a okolí, doprava
Doporučujeme
Stáhněte si
Vyhledávání
Rezervace
Pravidelné prohlídky stájí Zemského hřebčince Písek, s.p.: duben - říjen 2014, vždy v pondělí, středu, pátek, neděle od 13 hod. Neděle a svátky pouze na objednání na tel. +420 382 214 121.

Pravidelné prohlídky stájí Zemského hřebčince Písek
duben - říjen 2014, vždy v pondělí, středu, pátek, neděle od 13 hod. Neděle a svátky pouze na objednání na tel. +420 382 214 121

Publicita EU

Tato akce je spolufinancována Evropskou unií a Jihočeským krajem v rámci Společného regionálního operačního programu - grantové schéma 4.1.2. na podporu regionálních a místních služeb cestovního ruchu v Jihočeském kraji pro veřejné subjekty.